Чохол для котушок Чохол на 4 катушки Сумка для котушок Fisher
Чохол від компанії захистить ваші котушки при зберіганні та транспортуванні
Сумка чохол виконана з тканини стійкої до пошкоджень ,Оксфорд Д-600 з пвх пропиткаю + підкладка 75 -д + ущільнювач 8 мм
Складається з 4-х відділів для зберегання котушок розміром до14000
У кришці є 4 кишені на блискавці
У перегородці 4 кишені з одного боку і 4 кишені зі зворотного боку в сумі 12 кишень для гачків або для іншого рибальського приладдя
Для зручності експлуатації закривається подвійной блискавкою
Розмір : Довжина - 51 см,Ширина -23 см, Висота борта - 12 см
Купуючи у нас сумку для котушок ви можете буті впевнені , що це оригінальний товар від виробника
Всі товари в нашому магазині в наявності і будуть відправлені вам найкоротші терміни
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fisher |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Полиэстер |
| Количество ячеек | 4 |
| Цвет | Хаки |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 51 см |
| Ширина | 23 см |
| Высота | 12 см |
- Цена: 859,50 ₴









